İstanbul’da ikamet eden Muş Malazgirtli iş insanı ve Haymana Holding Kurucu Başkanı Metin Haymana, eski Muş Emniyet Müdürü şimdiki İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’ı makamında ziyarette bulundu.

Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Malazgirtli iş insanı Metin Haymana ile tüm hemşerilerine selam yolladı. Muş’ta başarılı bir görev süresi yürüten Aktaş İstanbul’da da metropolün huzuru için yoğun mesai sarf ediyor.

Makam odasında samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’a misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini dile getiren Haymana, “Muş halkı sizleri unutmadı” ifadelerini kullandı.

AKTAŞ’A TEŞEKKÜR

Ziyarette konuşan iş insanı Haymana, “Muş’ta görev yaptığınız sırada Muş halkı sizleri bağrına bastı, sizleri çok sevdiler. Bende Muşlu hemşerilerimin selamlarını getirdim, ayrıca değerli Müdürüm, şu an İstanbul’da yaşıyoruz ve tüm işlerimizde burada. İstanbul için yaptığınız hizmetler takdire şayandır. İstanbul’da yaptığınız tüm hizmetleriniz içinde ayrıca teşekkür ederiz, başarılarınızın devamını dileriz” sözlerini kaydetti.

Ziyaret sonrasında Haymana Holding Kurucu Başkanı Metin Haymana ve İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş fotoğraf çektirdi.

Whatsapp Canlı Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?